Askeri Polis Jandarma Tayin Plaketi

Askeri Polis Jandarma Tayin Plaketi

Jandarma Polis Tayin Plaketi Görseldeki teşekkür plaketi örneği ekonomik plaketler grubundadır. Görseldeki tayin plaketinin bedeli ucuz plaket fiyatı olmasına rağmen, klasik plaket modelleri içinde yer alan uygun fiyatlı ama gösterişli plaket örneklerindendir. Görev yeri değişimi gelen jandarma tayin plaketi, polis tayin plaketi, emniyet görevlileri tayin plaketi ve asker subay astsubay tayinleri için çok tercih edilen kristal tayin plaket örnekleri içindedir. Şark hizmeti plaketi olarak da anılan yeni tayin yeri plaketleri, kıdemli başçavuş ve polis emniyet müdürleri için hizmet anı plaketi olarak çok büyük anlam taşıyan plaketlerdir. Jandarma komando birlikleri tayinleri ve doğu görev yeri plaketleri, kahramanca ve fedakarca verilen hizmetin anısı mahiyetindedir. kumlamalı cam plakettir.

Vatan Size Minnettar!

HİZMET ANISI

Tayin dönemlerinde güvenlik güçlerimizin hizmetleri dolayısıyla verilebilecek en güzel Teşekkür Plaketi.

Emniyet Güçlerimiz için

Polis Plaketi

Şanlı Ordumuz için

Askeri Plaket

polislere-ozel-odul-kristal-plaket-mesleki-hediyeler askeri-jandarma-komando-tayin-hizmet-anisi-plaket-ahsap
   
POLİS PLAKETLERİNİ İNCELE ASKERİ PLAKETLERİ İNCELE

 

 Hizmet Anısı Plaket

Asker ve Polisimiz için tayin dönemlerinde veya emekliliklerinde hazırladığımız en güzel hediyelerden bir tanesi Hizmet Anısı Plaket. 

Ürün & Sipariş

Hizmet anısı olarak yaptırmak istediğiniz ürünü seçerek bizlere bildirin. Siparişinizi oluşturup işleme alalım.

Tasarım & İmalat

Siparişi oluşturduktan sonra üzerinde konuştuğumuz tasarımı onaylayın ve  sonrasında üretim başlasın.

Paketleme & Gönderim

Askeri Plaket ya da Polis Plaketi olarak hazırladığımız Hizmet Anısını en hızlı şekilde size gönderelim.

 

Tayin Plaketi

Tayin dönemleri için güzel bir hediye.

Tayin dönemleri emniyet güçlerimiz için çok hareketli geçer. Polis kardeşlerimiz, doğu görevleri için gittikleri yerlerde birimlerinde gösterdikleri başarılarla birlikte yeni yerlerine tayin olurlar. Tayin ile birlikte Asker ve Polislerin mevcut birimlerinde geçirdiği günler de mazide yerini alır. İşte bizler de sizlerin isteği ile, polis ve askerlerimiz için hizmet anısı olarak tayin plaketi hazırlayarak bulundukları birimlere gönderiyoruz. Genellikle ekip arkadaşları ile birlikte birden fazla hizmet anısı plaket sipariş ederek beraber geçen günleri yine birliktelik içerisinde noktalıyorlar. Tayin plaketi siparişiniz için yapmanız gereken tek şey, whatsapp üzerinden bir “merhaba” demek. 

 

Teşekkür Plaketi

Gösterilen hizmete büyük bir teşekkür.

Yıllarca emek verilen birimlerden ayrılmak o kadar zor ki. Birlikte çalıştığın ekip arkadaşların sen gitmeden önce yine arkanda durup sana güzel bir hediye hazırlar. Emeklilik plaketi değildir aslında bu sadece. Bu verdiğin hizmetler için bir teşekkür plaketi aslında. Sadece birimin ve ekip arkadaşların adına değil, tüm Türkiye için bir teşekkürdür bu hizmet anısı plaket. Türkiyemizin her tarafında bu vatan için canlarını ortaya koyan kardeşlerimiz için hizmet anısı olarak askeri plaket ve polis plaketi hazırlıyoruz. Emeklilik zamanı gelmiş vatana hizmet için yıllarını vermiş büyüklerimize de en güzel hediyelerini sizler aracılığı ile hazırlayıp yolluyoruz. 

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Kabul Edilen Banka Ödeme Yöntemleri Tüm Hakları Saklıdır. © 2023
MENÜ VİTRİN E-TİCARET SATIN AL
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla