Plaket, Cam Plaket ve Kristal Plaket

Plaket, Cam Plaket ve Kristal Plaket

Unutulmaz Bir Hatıra!

Kimi zaman bir başarı hikayesini ödüllendirmek, kimi zaman katkıda bulunanlara teşekkür etmek için plaket yaptırırız. Bazen de emekleri için öğretmene veya anneye güzel bir hediye verip o anı ölümsüzleştirmek istediğimiz için. Değer verdiklerimizin hayatında unutulmaz bir hatıra bırakmanın tam zamanı.

 

Ortada bir başarı varsa bunun mutlaka ödüllendirilmesi gerekir. Çünkü insan ruhunda ödüllendirilmiş olmak aynı zamanda daha başarılı olabilmek için adım atılmasını sağlar. Bunun için karşınızdakini onura etmek için bu yaptığını ya da yaptıklarını görmezden gelmemek gerekiyor. Örneğin bunu kendi işyeriniz de çalışan personelleriniz için düşünebilirsiniz. Personellerinizin çalışmalarını takdir ettiğinizde ve onları ödüllendirdiğinizde iş verimlerinin daha fazla arttığını göreceksiniz. Başarılı firmaların personelleriyle ilgili takdirleri genelde plaket olmuş ve bunun için onları motive etmeyi başarmışlardır. Plaket bir cam ya da kristalden olabilir burada seçim size kalmıştır. firmanızın yapısına ve büyüklüğüne göre kristal plaket ya da farklı bir tercih yapabilirsiniz.

Burada önemli konu personelinize verdiğiniz hediyenin değeri değil anlamıdır. Yani cam plaket vermekle kristal vermek arasında hiçbir fark yoktur. İş yerinden başladık ve oradan devam edelim istiyorum plaketin personel üzerinde tetikleyici bir etkisi var dedik çünkü bunu bir ödül töreni ya da takdir töreni şeklinde yaptığınız zaman yalnızca plaketi verdiğiniz personelinizi değil o plaketi alabilmek için hak kazanmaya çalışan diğer personellerinizi de etkilemiş olacaksınız. Bu personel ile patron arasındaki ilişkinin de daha üst seviyeye çıkacağı anlamına gelir. Çünkü memnun olduğunuz bir personelinizin sizi bırakmasını istemeyeceğiniz gibi personeliniz de takdir edildiği yerden gitmeyecektir. Bu da firmanızın büyüklüğüne yakışır olmayı bir yana daha da büyümesi için ihtiyaç duyulan başarıyı da yakalatacaktır.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Kabul Edilen Banka Ödeme Yöntemleri Tüm Hakları Saklıdır. © 2023
MENÜ VİTRİN E-TİCARET SATIN AL
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla