Hakkımızda

Hakkımızda

PROTEP; 2010 yılında şahıs şirketi olarak tam hizmet reklam ajansı hizmeti vermek amacıyla Gaziantep’de kurulmuştur. 2014 Yılına kadar şahıs şirketi olarak faaliyetlerine devam eden PROTEP MEDYA GROUP hızla ivmesini yükselterek 2014 yılında şirketleşerek Promotion Reklam ve Elektronik Hizmetler San. Tic. Ltd. Şti. bir markası haline gelmiştir.

Ajans HizmetleriMatbaaPromosyonBayrakDisplay ÜrünlerPlastik Kart ve Web Tasarım konusunda dokuz yıllık deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu PROTEP Medya Group, sektörünün en iddialı ve en dinamik firmalarından biridir.

Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile her biri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüvene sahip insanların oluşturduğu bir ekiptir.

  • Gaziantep Web Tasarım ekibi bugüne dek yüzlerce web sitesinin, onlarca e-ticaret sitesinin oluşturulması ve yayına geçmesinde aktif rol almıştır.
  • Protep ekibi, En son çıkan ve en iyi tanıtım ürünlerini Gaziantep Promosyon müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.
  • Protep ekibi, kreatif bakış açısıyla seçkin tasarımlarıyla ve Gaziantep Matbaa ekibi ile basılı işlerde firmalara artı değer katar.
  • Protep ekibi, firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi sizin yerinize geçerek analiz etmeyi, kötü sürprizlere yer bırakmamayı bilir.
  • Protep, sektöründe çizgi üstü işleri, çizgi altı fiyatlarla sizlere sunar.
  • Protep, işini-zi ciddiye alır.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Kabul Edilen Banka Ödeme Yöntemleri Tüm Hakları Saklıdır. © 2022
MENÜ VİTRİN İLETİŞİM SİPARİŞ
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla